Olanak ve Hizmetler

Hastanemizin yatak kapasitesi 485 servis yatağı, 102 yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 587 tescilli yatağımız bulunmaktadır. Hasta odalarımız çoğunlukla iki, dört kişilik olup, her odada banyo, tuvalet, televizyon, mini buzdolabı, telefon, merkezi klima sistemi, hemşire çağrı sistemi, devamlı sıcak su ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Hastalarımızın konforu içi en ince detaylar düşünülmüştür. Hastanemizde mevcut olan 14 ameliyathanemizin hepsi Hepa Filtrelidir. Hepa Filtre sayesinde ameliyathaneye mikropsuz, tozsuz hava verilmektedir. Dört adet laminar akımlı salon mevcuttur.

Bu salonlarda cerrahi alanda bir hava perdesi yaratılarak, özellikle protez ameliyatları için güvenli bir ortam oluşturulmaktadır. Ameliyathanelerimiz kamera ile eğitim amaçlı olarak konferans salonuna yayın yapabilmektedir. Öğrencilerimizin eğitimi için büyük önem taşımaktadır.

Koroner Anjiyografi cihazımız, Dünyada geliştirilmiş en iyi örneklerden biridir. Damar darlık veya tıkanıklıklarını tespit ederek, tedavinin gerektiği gibi yönlendirilmesini sağlayan ünitemiz hastalara şifa dağıtmaktadır. Diğer laboratuarlarımız da son teknoloji ile donatılmıştır. Tetkikler en kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Tıp Fakültemiz bünyesinde 104 Profesör, 30 Doçent, 85 Yardımcı Doçent, 3 Uzman doktor , 218 Araştırma Görevlisi toplam 440 akademisyen bulunmaktadır. 325 Hemşire ve 818 personelden oluşan bir kadroyla hizmet vermektedir.

Güncellenme Tarihi : 23.09.2016