AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
2023 Yılı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Başlıyor
17.10.2023

2023 Yılı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Başlıyor

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu gereği Hastane personellerimizin her yıl olduğu gibi bu yılda İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimlerini almaları gerekmektedir. Eğitimler uzaktan eğitim (online) ve yüz yüze eğitimler şeklinde planlanmıştır. Hastanemizde görevli tüm akademisyen ve idari personellerin eğitimlere katılım göstermeleri "Çalışanların Yükümlülükleri" kapsamında yer almaktadır. Her iki eğitim şekli için, birim sorumlularının birim çalışma planını organize etmeleri sağlanmalıdır. Nöbet çıkış tarihlerinde yüz yüze eğitim planlanmaması önem arz etmektedir. Hastanemizde göreve yeni başlayan ve ilk defa İSG eğitimi alacak tüm personeller ile online katılımı için uygun şartları olmayan personeller yüz yüze eğitime katılması zorunludur. Daha önce yüz yüze eğitime katılmış ve belgelendirebilecek personellerimiz online eğitimi tercih edebileceklerdir. Yüz Yüze eğitime katılacak personeller ekte verilen afişteki bağlantılar üzerinden Üniversitemiz e-posta hesap ve şifrelerini kullanarak kayıtlarını ve ön testlerini 13 Kasım 2023 saat 16:00 a kadar yaptırmaları zorunludur. Online eğitime katılan personellerin eğitimlerini 01 Aralık 2023 tarihi saat 16:00 a kadar tamamlamaları gerekmektedir. 

Hastanemiz İş Yeri Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından çalışanların görüşlerinin alınması ve risk değerlendirme farkındalığını artırmak amacıyla yapılan online ankete tüm personelin katılımını önemle rica ederim. https://l24.im/wVb

 

2023 YILI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOOOR !!!

 

21 KASIM / 23 KASIM 2023

28 KASIM / 30 KASIM 2023

tarihlerinde gerçekleştirilecek olan

“Zorunlu” İSG Eğitimlerinden

size uygun olan tarihe kayıt yaptırınız;

1. Afişin sol alt köşesinde yer alan URL adresini internet tarayıcınıza yazarak veya Kare Kodu (QR Qode) internet tarayıcınıza yükleyerek ulaşacağınız formu doldurarak,

 

 

2. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi internet Personel Portalından giriş yapabilirsiniz,

 

 

3. ADÜ Hastanesi Ek Binası Öğretim Üyeleri Bloğu, giriş katta bulunan İşyeri Sağlık Güvenlik Birimi ile irtibata geçerek, (Dahili 2552) kayıt ile ilgili sorunlarınızı ilete bilirsiniz.

 

4. 2023 İSG Eğitim kayıt yaptıran personelin, 2023 İSG ÖN TEST i cevaplaması “zorunludur”. Bunun için sağ alt köşede yazan URL adresini veya Kare Kodu (QR Qode) internet tarayıcınıza yükleyerek ulaşabilirsiniz.

 

5. Tüm giriş ve başvurular, ADÜ mail adresi üzerinden yapılacaktır.

Not: Online Eğitime Katılacakların Kayıt Yaptırmasına Gerek Yoktur.

2023 İSG EĞİTİM KAYIT FORMU

2023 İSG EĞİTİM ÖN TEST

2023 İSG EĞİTİM SON TEST

https://forms.gle/iynLUyooxxjBVMuNA

https://forms.gle/KNS6Dkzxwpg4qz438

https://forms.gle/jEtc3vA6cvwYPqXZ8

 


444 1 256
hastane@adu.edu.tr
Zafer Mahallesi
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi,
09100 Efeler/Aydın
444 1 256
hastane@adu.edu.tr
Zafer Mahallesi
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi,
09100 Efeler/Aydın