AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ
Üniversitemizde

Üniversitemizde "Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler"Adlı Bölgesel Toplantı Gerçekleşti

 

Türk Cerrahi Derneği ve Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Ana Bilim Dalının birlikte düzenlediği "Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler" adlı bölgesel toplantı, 16 Kasım 2019 tarihinde Atatürk Kongre Merkezi’nde Miletos Salonu’nda gerçekleşti.

Toplantıya; Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Erdem Ali Özkısacık, Türk Cerrahi Derneği Başkanı Prof.Dr. Seher Demirer ve akademisyenler katıldı.

200 civarında katılımcının olduğu toplantıda açılış konuşmasını yapan Sempozyum Başkanı veTıp Fakültemiz Genel Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ender Demirkıran,“Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler konusunu hep birlikte konuşup tartışmayı hedefledik. Bu konuda bölgemizde ve ülkemizde bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşmalarından çok şey kazanacağımız değerli hocalarımızla birlikteyiz. Bize bu olanağı sağlayan Türk Cerrahi Derneği’ ne ve bilimsel katkı sağlayan tüm hocalarımıza şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Türk Cerrahi Derneği Başkanı Prof.Dr. Seher Demirer,Tıp Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Erdem Ali Özkısacık’ın ardındanRektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir yaptığı konuşmasında "Üniversitemiz bilimsel anlamda Türkiye’deki önemli üniversitelerden birisi olmakla birlikte bu anlamda ciddi çalışmalar yapmaktayız. Bugünkü toplantıda Üniversitemiz olarak sizleri ağırlamaktan gurur duymaktayız. “dedi.

Açılış konuşmalarından sonra Rektörümüz Prof. Dr. Osman Selçuk Aldemir, Türk Cerrahi Derneği Başkanı Prof.Dr. Seher Demirer’e Üniversitemizin hediyelerinden takdim etti.

Toplantıda "Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler” hakkında geniş bilgiler verildi.

 

Fotoğraf Galerisi444 1 256
hastane@adu.edu.tr
Zafer Mahallesi
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi,
09100 Efeler/Aydın
444 1 256
hastane@adu.edu.tr
Zafer Mahallesi
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi,
09100 Efeler/Aydın