DOÇ.DR.

MUSTAFA ŞAHİN


Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı

Özgeçmiş


Eğitim

2005
Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi
2012
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi
2014
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi
2017
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi

Akademik Kariyer

Doç. Dr. Mustafa ŞAHİN Tıp Fakültesi eğitimini 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi’nde tamamladı.

2006-2012 yılları arasında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda araştırma görevlisi olarak çalışarak uzmanlık eğitimini aldı.

Uzmanlık eğitimi sonrasında 2012-2014 yılları arasında önce Kahramanmaraş Necip Fazıl Şehir Hastanesi ve ardından Ankara Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde KBB uzman doktoru olarak görev yaptı.

2017 yılında TÜBİTAK desteği ile Amerika Birleşik Devletleri Kaliforniya Üniversitesi’nde bilimsel bir araştırmalara dahil olarak ‘Clinical Research Fellowship’ ünvanı ile çalıştı.

2018 yılında Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Odyoloji, Ses ve Konuşma Bozuklukları Yüksek Lisans Programını tamamlayarak Uzman Odyolog ünvanını aldı.

2014 yılından itibaren Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğretim üyesi olarak görevini sürdürmekte olan Doç.Dr. Mustafa Şahin evli ve iki çocuk babasıdır. Ses-yutma ve üst hava yolu bozuklukları, kulak cerrahileri, işitme-denge bozuklukları ve estetik burun ameliyatları kendisinin özel ilgi alanlarıdır.